O CZYM JEST TEN BLOG?

Przypadki niewypłacalności, a w konsekwencji upadłości kontrahentów, stanowią nierozerwalne ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej Page Not Found

The page you were looking for could not be found.

Check the URL for errors.

.

Skoro zajrzałeś na mojego bloga, zapewne jeden z Twoich dłużników znalazł się w stanie upadłości i jesteś zmuszony dochodzić zaspokojenia swoich wierzytelności w postępowaniu upadłościowym.

Codziennie dzwonią do mnie nowe osoby, które mówią, że gubią się w przepisach regulujących postępowanie upadłościowe, pytają o aktualną sytuację prawną przedsiębiorstwa dłużnika, czy o to jakie kroki powinni podjąć.

Blog jest więc odpowiedzią na duże zainteresowanie tematyką upadłości i potrzebę jaśniejszego wytłumaczenia związanych z nią zagadnień. Ma na celu w sposób przystępny oswoić wierzyciela z procedurą postępowania upadłościowego.

Klienci mojej kancelarii traktują blog również jako źródło aktualnej wiedzy o swoich dłużnikach, ponieważ na bieżąco śledzę i opisuję informacje o największych firmach, które ogłosiły upadłość (jak na przykład Gant i Wrobis). Przygotowuję również opinie i komentarze dla mediów. Linki do najnowszych wywiadów znajdują się na blogu.

GDZIE JESZCZE ZNAJDZIESZ PORADY?

Oprócz subskrybowania bloga wupadłości.pl, zachęcam Cię do odwiedzenia pozostałych moich stron: